Меню
Кошик


Вхідні двостулкові двері – практичність, функціональність і зручність

Зовнішній вигляд помешкання завжди першочергово оцінюється за виглядом дверей. Через це останнім часом велика кількість власників домоволодінь встановлюють зручні та презентабельні двостулкові вхідні двері.

Переваги вхідних двостулкових дверей

Дуже часто такі моделі монтують у будівлях, де є широкий дверний проріз: у під’їздах житлових будинків або громадських, службових приміщеннях. Ця частина інтер'єру має зазвичай цікавий зовнішній вигляд і доповнює дизайн житла чи комерційного об'єкта. Двостулкові вхідні двері виготовляють з міцного металу, рідше – з дерева. Використовується високоякісний утеплювач і гумовий ущільнювач. Така конструкція має ряд безумовних переваг:

 • стійкість до будь-якої деформації;
 • нечутливість до замерзання;
 • тривалий термін експлуатації;
 • візуальне збільшення простору;
 • простоту користування;
 • можливість розширення входу;
 • відмінний рівень звукоізоляції.

Окрім цих переваг, двостулкові вхідні двері можуть стати акцентом у дизайні інтер’єру й екстер'єру. Часто домовласники вибирають моделі із вбудованими склопакетами, які стають своєрідною візитівкою будинку.

Критерії вибору вхідних двостулкових дверей

Якщо ви вирішили оформити вхід до будинку конструкцією такого типу, вам треба врахувати деякі аспекти монтажу. Дуже важливо, купуючи двостулкові вхідні двері, розрахувати їх розміри. Крім цього, зважте на те, що бувають двері з однаковими та різними за шириною стулками. Робочою може бути лише одна чи дві зразу.

Яку з моделей вибрати, залежить від уподобань власника будівлі й загального інтер’єрного рішення. Купуючи такі двері, треба звернути увагу й на матеріали, з яких вони виготовлені. Також не зайвим буде поцікавитися наявністю гарантій від виробника.

Установка двостулкових дверей

Якщо ви вирішили змінити вхідну композицію та встановити двостулкову модель самостійно, вам треба добре підготуватися та зібрати всі потрібні інструменти. Краще працювати удвох із напарником, тому що в деяких випадках стулка є дуже важкою. Її буде незручно встановлювати самому.

Зазвичай процес монтування дверних конструкцій містить такі основні етапи:

 • демонтаж старих дверей;
 • підготовку отриманого отвору до роботи;
 • встановлення нових дверей;
 • обробка технологічної щілини;
 • монтування лиштви.

Усі ці дії можна виконати самостійно, проте якщо немає певного досвіду, робота може виявитися проблематичною. Часто виникають різноманітні несподіванки, які потребують консультації майстра. Щоб такого не сталося, найкращим варіантом буде звернутися за допомогою у встановленні до професіоналів.

Де купити двостулкові вхідні двері в Києві?

Якщо ви бажаєте придбати якісну сертифіковану продукцію відомих виробників, яка прослужить вам довгі роки, звертайтеся в магазин Elegante в Києві. Наші ціни на двостулкові вхідні двері приємно вас здивує. До ваших послуг – допомога фахівців у проведенні замірів і монтажі дверної конструкції. Знайти нас у Києві можна за адресою вул. Мала Окружна, 6 і просп. С. Бандери, 8, корпус 1.