Меню
Кошик

Сучасні технічні двері для підсобних приміщень – рішення нового покоління

Підсобні приміщення – невіддільна частина будь-якого будинку, офісу чи підприємства. І хоча вони не завжди на виду, їх роль у забезпеченні функціональності та безпеки простору не можна недооцінювати. Технічні двері – важливий елемент таких приміщень.

Призначення технічних дверей

Сучасні технічні двері мають різні призначення, тому представлені в широкому асортименті. Вони можуть виконувати різні експлуатаційні задачі.

Головна функція технічних дверей – захист підсобних приміщень від несанкціонованого доступу, крадіжок і пошкодження майна. Ще одне завдання – збереження температурного режиму у приміщенні, що має вплив на економію енергоресурсів. Технічні двері можуть бути оснащені теплоізоляційними матеріалами, мати звукоізоляційні властивості. Завдяки гладкій поверхні технічні двері легко миються та дезінфікуються, що важливо для дотримання санітарних норм.

Параметри технічних дверей

За типом конструкції технічні двері бувають одностулкові, полуторні, двостулкові. За способом відкривання – розстібні, відкотні, розсувні. За матеріалом виготовлення:

  • Металеві. Найпоширеніший вид. Відрізняються міцністю та зносостійкістю, практичні, стійкі до механічних пошкоджень і перепадів температури. Технічні металеві двері мають окремий підвид – протипожежні. Вони запобігають поширенню вогню.

  • Дерев'яні. Екологічні й естетичні двері. Підходять для приміщень із невисокими вимогами до безпеки. Потребують додаткового догляду.

  • Пластикові. Легкі, стійкі до вологи та корозії.

Основні параметри, на які треба звернути увагу під час вибору металевих технічних дверей:

  • Товщина дверного полотна. Для звичайних підсобних приміщень рекомендується використовувати двері з товщиною металу не менш як 1,5-2 мм, для приміщень із підвищеними вимогами до безпеки – 2-3 мм.

  • Утеплення. Це мінеральна вата, пінополістирол, пінопласт, інші теплоізоляційні матеріали. Можливе використання накладок з МДФ.

  • Шумоізоляція. Використовуються спеціальні звукоізоляційні панелі й ущільнювачі.

  • Фурнітура. Петлі, ручки, замки мають бути якісними й надійними. У випадках підвищеної небезпеки двері укріплюють протизламними ригелями та сувальдними чи циліндровими замками.

Вхідні технічні двері можуть мати додаткове оснащення: вікно контролю, вентиляційні фільтри/решітки, притягувач.

Ціни на технічні двері

Зазвичай технічні двері не мають високої вартості, але модельний ряд може значно відрізнятися за ціною, на яку впливають: матеріал виготовлення, габарити, конструкція, товщина стулок, наявність ізоляційних засобів, фурнітура та додаткове оснащення. Тому ціна може коливатися від 2 000 до 20 000 грн і вище. 

Де купити вхідні технічні двері в Києві?

Інтернет-магазин Elegante пропонує вигідно купити технічні двері різних конструкцій. Каталог містить широкий асортимент за оптимальними цінами. До послуг покупців консультації досвідчених фахівців, які зорієнтують у правильному виборі дверей, доставлять їх і встановлять.

Компанія Elegante – український виробник, що має великий досвід у галузі. Довіртесь нам і вигідно придбайте сучасні якісні практичні й естетичні технічні двері.