Меню
Кошик

Захист на висоті: вхідні броньовані двері для максимальної безпеки

Вхідні двері – перший рубіж оборони будівлі, гарантія спокою та безпеки, тому їх вибір завжди актуальний. Вхідні броньовані двері – щит від несанкціонованого проникнення та будь-яких інших чинників небезпеки.

Вхідні броньовані двері: загальні характеристики

Сучасні броньовані вхідні двері – конструкція, що поєднує високу міцність, стійкість до злому й естетичний дизайн. Основні переваги:

 • Надійність. Оснащені потужними замками, протизламними ригелями та броньованими накладками.
 • Безпека. Товстий шар металу стулок і броньовані вставки забезпечують високий рівень захисту від зовнішніх механічних чинників (ударів, пострілів тощо). Захищають замки від висвердлювання й інших методів злому.
 • Тепло- та звукоізоляція. Забезпечується завдяки товстому полотну, якісним ущільнювачам та утеплювачам, вбудованим у конструкцію дверей.

Броньовані вхідні двері в будинку – гідне доповнення будь-якого екстер'єру й інтер'єру. Для їх оздоблення використовуються високоякісні декоративні матеріали й елементи.

Рівень зламостійкості броньованих дверей

Один із найважливіших показників броньованих дверей. Залежить від:

 • Матеріалу виготовлення – сталь, алюміній.
 • Товщини полотна, захисних листів.
 • Способу армування – сталевий, бронзовий.
 • Додаткових заходів безпеки – внутрішні замки, броньовані петлі, механізми запобігання відмиканню тощо.
 • Сертифікації фурнітури – відповідність вимогам стандартів безпеки.

Таким чином формується клас захисту від 1 до 6. Чим вищий клас, тим більший рівень зламостійкості.

Конструктивні особливості броньованих вхідних дверей

Броньовані вхідні двері зазвичай виготовляються з армованого металу, що надає високу міцність і стійкість до зовнішніх механічних впливів, вандалізму. Особливо надійними вважаються сталеві двері з аналогічним армуванням.

За типом конструкції броньовані двері бувають одностулкові, полуторні, двостулкові. Деякі двері можуть мати додаткові елементи безпеки: вбудовані домофони, відеоспостереження, системи контролю за доступом.

Як вибрати броньовані двері?

Під час вибору керуйтеся ключовими критеріями:

 • Класом захисту, наявністю додаткових елементів безпеки.
 • Типом замків, рівнем секретності.
 • Надійністю фурнітури. 
 • Конструкцією.
 • Функціональністю, звуко- та теплоізоляційними властивостями.

Придбання та встановлення вхідних броньованих дверей – інвестиція на довгі роки. Щоб зробити правильний вибір, важливо врахувати всі аспекти. Краще звернутися до фахівців для консультації й отримання додаткової інформації.

Ціни на броньовані двері

На формування ціни вхідних броньованих дверей впливають бренд, технічні та конструктивні особливості, клас захисту. Вартість кожної одиниці виробу може відрізнятися.

Де купити броньовані двері в Києві?

Інтернет-магазин Elegante представляє асортимент якісних вхідних броньованих дверей з високими показниками захисту. До послуг покупців консультації досвідчених фахівців щодо вибору дверей, їх доставлення та монтаж.

Компанія Elegante – український виробник дверей високої якості з великим досвідом. У нас можна придбати броньовані вхідні двері за оптимальними цінами. Elegante – це сучасні тенденції та гнучка цінова політика.