Меню
Кошик
Характеристикипризначення – технічні, промислові приміщення; довговічність та стійкість до перепадів температур, УФ-променів; вогнестійкіст..
14 500 грн
Характеристикипризначення – технічні, промислові приміщення; довговічність та стійкість до перепадів температур, УФ-променів; вогнестійкіст..
21 350 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Протипожежні двері: правила вибору

При виборі дверей ми звертаємо увагу на те, наскільки легко їх зламати, чи пропускають вони холод та сторонній шум. Проте існують загрози й іншого характеру, наприклад, пожежа. Щоб мінімізувати наслідки неконтрольованого вогню, можна встановити спеціальні протипожежні двері. 

Правила вибору протипожежних дверей

Потрібно знати деякі правила, щоб вибрати дверні конструкції такого типу. Для початку слід визначитися з матеріалом. Двері протипожежні, як і звичайні аналоги, можуть бути виготовлені з металу, склопластику або з дерева. Дерев’яні конструкції найменш поширені, але правильно підібрана порода та спеціальна обробка забезпечує хороший захист від пожежі. Двері металеві протипожежні мають найбільший попит. Вони можуть бути зі скляними вставками. Основна вимога до таких конструкцій – перешкоджання проникненню диму та вогнестійкість. При виборі дверей варто звернути увагу на маркування.

Важливість протипожежних дверей

Протипожежні двері стримують поширення вогню та диму. Вогнестійкі двері обов’язково встановлюють:

  • на підстанціях; 

  • на виробництвах з високим ризиком виникнення пожежі;

  • у будівлях з різними комунікаціями та великим скупченням людей.

Де купити протипожежні двері

Наш магазин пропонує протипожежні двері, ціна яких доволі помірна. До того ж вони мають сучасний дизайн і не зіпсують вигляду будівлі. Протипожежні двері купити в Києві можна в наших фірмових магазинах або замовити на сайті.