Меню
Кошик

Одностулкові двері та їхні особливості

Основна функція будь-яких дверей — захист особистого простору та матеріального майна від небажаних «гостей». Якість полотна безпосередньо впливає на те, як конструкція справляється зі своїм цільовим призначенням. Щоб уникнути неприємних моментів і максимально продовжити експлуатаційний термін виробу, важливо купити одностулкові двері високої якості та від перевіреного бренду.

Одностулкові двері від виробника

Обираючи двері з однією стулкою, важливо звертати увагу не лише на дизайн, колірну гаму та естетику, а й на функціональність, спосіб відкривання, тип монтажу. Слід оцінити їхню надійність, міцність, стійкість до зносу та механічних пошкоджень. Найкраще рішення — придбати одностулкові дверні полотна від виробника, який давно представляє свої товари на ринку. Інтернет-магазин Elegante пропонує продукцію від таких компаній, як Dyilis, Fado, Korfad, Darumi, «Папа Карло» тощо. Вас приємно здивує на наші одностулкові двері ціна, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками та не встановлюємо високі націнки на товари.

Переваги одностулкових дверей

Вибір дверного полотна залежить від сфери його використання, особливостей планування об'єкта, розміру отвору для дверей та інших важливих факторів. Але вибрати саме одностулковий варіант — досить гарна ідея, враховуючи їхні експлуатаційні особливості:

  • покращена надійність, обумовлена цільністю полотна й відсутністю зайвих отворів;
  • зносостійкість фурнітури завдяки простій технології відкривання дверей;
  • відмінні ізоляційні властивості, що дозволяють зберігати тепло в приміщенні й не чути зайвих звуків;
  • довговічність — високоякісні одностулкові двері слугуватимуть роками, адже вони підлягають ремонту, їх можна фарбувати, декорувати й модернізувати під дизайн інтер'єру кімнати. 

Ще одна перевага — відносно невисока ціна. Якщо порівнювати вартість одностулкових дверей з полотнами іншої конструкції — це дійсно бюджетне та вигідне рішення.

Ціни на одностулкові міжкімнатні двері

Вартість дверей від перевіреного виробника не може бути надто низькою, але вона виправдана якістю, надійністю й тривалим експлуатаційним ресурсом. В асортименті нашого магазину є як бюджетна лінійка, так і преміальна — ви можете замовити саме той товар, який вам до вподоби. Але зверніть увагу, що на ціноутворення впливають матеріал виготовлення полотна, якість фурнітури, дизайн й бренд. 

Де купити одностулкові двері в Києві

Якщо ви прагнете придбати найкращі одностулкові двері в Києві та шукаєте дійсно якісний товар за доступною ціною, онлайн-магазин Elegante до ваших послуг. На нашому сайті ви знайдете безліч варіантів дверних полотен — як міжкімнатних, так і вхідних. Ми є офіційним дистриб'ютором товарів від вітчизняних виробників, тому наша цінова політика приємно порадує. Окрім того, магазин Elegante регулярно пропонує знижки та акції на різні категорії товарів, що дозволяє вам отримати міцні одностулкові двері та зекономити на покупці, не нехтуючи їхньою якістю. Оформляйте замовлення онлайн або за телефоном та оцініть всі переваги експлуатації представлених товарів.