Меню
Кошик

У цій категорії немає товарів.

Міжкімнатні дерев'яні двері: різновиди та особливості конструкції

Дерев'яні міжкімнатні двері на сучасному ринку представлені в широкому асортименті. Їх конструкція дозволяє розділяти приміщення, перешкоджати протягам та стороннім шумам. Для вирішення цих та багатьох інших завдань необхідно правильно підібрати двері, спираючись на декілька характеристик.

Особливості конструкції міжкімнатних дверей з дерева

Для створення різноманітного дизайну в приміщенні використовуються різні конструкції дерев'яні двері. Асортименти можна розділити на наступні категорії:

  1. фільончасті моделі – їх особливістю є наявність спеціальних скляних або дерев'яних вставок, вмонтованих у каркас (такі конструкції коштують дорожче, ніж двері з масиву дерева);
  2. суцільні варіанти – прості за конструкцією двері, які є суцільним полотном з деревного масиву або МДФ без будь-яких вставок;
  3. царгові – різновид фільончастих моделей, в якому додаткові вставки можна змінювати, впливаючи тим самим на дизайн приміщення;
  4. засклені моделі – у таких варіантах скло може займати невелику або значну частину полотна, різновиди представлені з тонованим, прозорим, матовим склом (що дозволяє регулювати надходження світла до кімнати).

Вартість дерев'яних дверей у Києві та Україні.

Чим складніша конструкція дерев'яних дверей, тим дорожче вони обійдуться за ціною. Фільончасті та царгові моделі з різними дизайнерськими вставками, склінням та іншими оригінальними рішеннями будуть коштувати дорожче, ніж прості варіанти із суцільної плити (масиву або МДФ).

Купити дерев'яні двері можна в інтернет-магазині Elegante. Інтер'єрні рішення представлені широким вибором виробів із масиву дерева, екошпона, шпону, з ламінацією, заскленням та іншими конструктивними елементами. Можна ознайомитись з варіантами в каталозі та після цього зробити фінальний вибір.

Види міжкімнатних дверей з дерева

Окрім конструкції та матеріалів виготовлення, міжкімнатні двері класифікують за механізмом відчинення. За цим параметром моделі поділяються на такі різновиди:

  • розстібні конструкції – найпростіший і найпоширеніший формат, за яким двері відчиняють в одну або в іншу сторону;
  • розсувні моделі - особливий різновид, який при відкриванні роз'їжджається в сторони, і дверне полотно ховається в спеціальному «кишені» (цей варіант відмінно підходить для установки в невеликих кімнатах, де важливо заощадити вільний простір).

Серед розсувних міжкімнатних дверей можна виділити каскадні, радіусні, купейні, касетні та внутрішньопрорізні моделі, що відрізняються за типом зсуву полотна.

Розсувні та розстібні двері діляться на безліч підрозділів по механізму відкривання стулок, виду дверного полотна, особливостям монтажу, наявності або відсутності порогів та іншим параметрам.

Особливості вибору дерев'яних дверей у Києві

Якщо ви хочете купити якісні дерев'яні двері в Києві, уважно поставтеся до вибору і вивчіть всі можливі варіанти. Перед покупкою ви повинні визначитися з декількома питаннями: як відкриватимуться двері, яким буде дверне полотно, модель у якому дизайні підійде під загальний інтер'єр приміщення тощо.

На вартість дверей впливатиме і порода деревини, яка була використана під час її виготовлення. Моделі з дуба та ясена за вартістю дорожчі, ніж вироби із сосни та вільхи.

Чим більше відповідей буде дано на запитання, тим вище шанси купити дерев'яні двері, що повністю відповідають запитам. При виникненні складнощів завжди можна звернутися до нашого менеджера, який у телефонному режимі допоможе зорієнтуватися у асортименті дверей. Придбані двері з дерева повинні не тільки гармонійно вписуватися в навколишній простір, але й ефективно виконувати функціональні завдання, що поставлені перед ними.