Меню
Кошик

Подвійні двері від компанії Elegante — ваш вдалий вибір

Подвійні двері міжкімнатні — система з двома полотнами в одному дверному отворі. Вона може бути виконана у розпашному або розсувному форматі. Ще однією особливістю є розкриття полотен в одну або різні сторони. Така конструкція дозволяє підлаштувати двері під різні потреби, встановити їх вдома чи в офісі.

Подвійні (двостулкові) двері міжкімнатні: особливості та характеристики

Якщо ви бажаєте купити двері міжкімнатні подвійні, ознайомтесь з такими особливостями моделей:

  • матеріал виготовлення дверного полотна — шпон, екошпон, фарбований брус, ламінована деревина;
  • формат відкриття — обидва полотна в одну або різні сторони;
  • дизайн — суцільне дерев’яне полотно, зі скляними вставками, алюмінієвою окрайкою, принтами тощо.

Щоб виготовити двостулкові міжкімнатні двері, зазвичай виробники використовують масив дерева або ґрунтований МДФ. При ламінації стружкових плит можна отримати полотно, стилізоване під натуральний дуб, сосну, горіх, вільху, ясен та інші породи. Окремо підбирається комплектація з полотна, коробки, лиштви, порогів, інших елементів.

Ціни на двері подвійні міжкімнатні

У нас ви можете придбати двері міжкімнатні подвійні, ціна котрих залежить від матеріалу виготовлення та комплектації. Варіанти з екологічного шпону або МДФ доступніші, ніж продукція з масиву дерева. Але при цьому вони забезпечують високий рівень зносостійкості та тривалий час зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Доступна вартість подвійних міжкімнатних дверей обумовлена прямою доставкою від перевірених виробників Fado, Dooris, Korfad, NSD, StilDoors та інших. До угод не залучаються посередники, тільки пряме співробітництво між нами та брендами.

Як вибрати двостулкові двері

Коли треба подвійні двері купити, краще відштовхуватись від особистих побажань та наявного бюджету. Потрібно визначити розміри дверного отвору для встановлення конструкції. Відкриття полотен повинно бути максимально зручним, а сама система — витримувати механічні навантаження, температурні перепади, інші зовнішні фактори.

Якщо в приміщенні вже зроблений ремонт, обрані двері подвійні міжкімнатні повинні гарно вписуватись в загальну інтер’єрну композицію. У цьому плані моделі універсального білого, чорного або коричневого кольорів є більш варіативними. При виникненні складнощів з вибором можна звернутись за консультацією до нашого менеджера. Він допоможе знайти оптимальний варіант за вашими побажаннями.

Де купити двостулкові двері в Україні

Компанія Elegante пропонує придбати двостулкові двері, ціна яких досить доступна. Вся наша продукція — від офіційних українських і закордонних виробників. В каталозі легко орієнтуватися, можна швидко переглянути характеристики доступних моделей і зробити найкращий вибір.

Окрім безпосередньо продажу, компанія займається доставленням, замірами та встановлює подвійні двері в Києві. Надання цих послуг в рамках інших українських міст обговорюється з менеджером додатково. В асортименті регулярно з’являються сертифіковані новинки з міцних матеріалів.