Меню
Кошик

Двері нестандартних розмірів: особливості

У більшості квартир, офісів, будинків встановлюють дверні полотна звичайних розмірів. Особливо це стосується приміщень старого фонду. У сучасних забудовах частіше зустрічаються оригінальні рішення, для яких потрібні нестандартні полотна. На відміну від популярних моделей, їх особливість полягає у розмірах. Нестандартні двері можуть бути високими, квадратними, двостулковими тощо. Їх установлюють так само як і розповсюджені, звичні моделі. Найчастіше двері нестандартних розмірів замовляють у нові квартири чи будинки, однак потреба у таких рішеннях виникає й під час перепланування старого приміщення.

Які двері відносяться до нестандартних міжкімнатних 

В середньому розміри популярних моделей для дверних отворів сягають висоти 2500 мм та ширини 860-960 мм. Міжкімнатні двері нестандартних розмірів відрізняються від моделей зі звичними параметрами. У них маленькі або великі габарити. Крім розмірів, ще одним критерієм є дизайн. Моделі виготовляються на замовлення й мають особливе оформлення. Замовник може втілити в життя будь-який дизайн, відійшовши від банальних поглядів на те, як має виглядати приміщення.

Де встановлюють нестандартні двері

Місцем монтажу може бути квартира, будинок, дача, котедж, готель, офіс, магазин — тобто будь-яке приміщення. Обмежень немає. Головне — правильно виміряний отвір, куди двері правильно стануть. Встановлення нестандартних дверних полотен варто обдумати під час планування ремонту. Оскільки розмір відрізнятиметься від загальноприйнятих, важливо, щоб дверима можна було зручно користуватися:

  • не зачіпати ними меблі й інші речі;
  • не травмувати користувачів;
  • мати доступ до світла.

Перш ніж встановити нестандартні двері, варто з’ясувати, в який бік їх потрібно відчиняти — праворуч чи ліворуч. Відповідно до цього на конструкцію навішують замок, фурнітуру, петлі тощо. З цією метою достатньо зробити заміри й спробувати, якою рукою зручніше відчиняти. Полотно не повинно битися об протилежну стіну. Для цього на підлогу встановлюють обмежувач.

Ціни на нестандартні двері під замовлення

Вартість такої моделі залежить від габаритів. Що меншими будуть двері, то дешевшими вони виявляться і навпаки. На ціну впливає також дизайн. Якщо для оформлення потрібні дорогі матеріали, кінцева вартість виявиться високою. Магазин Elegante пропонує різні варіанти — бюджетні й вартісні. Щоб дізнатися точну ціну, слід звернутися за розрахунком до менеджера.

Де купити нестандартні двері в Києві

Всім, хто шукає надійного партнера для виготовлення оригінального полотна, варто звернутися до компанії Elegante. Салон пропонує двері під замовлення з безпечної сировини. Це сертифіковані вироби за доступними цінами, адже Elegante працює напряму з іноземними й вітчизняними фабриками. Салон знаходиться у Києві, але доставляє двері у будь-який регіон України. Співробітники правильно й точно вимірюють дверний отвір і професійно виконують встановлення готової конструкції.