Меню
Кошик
Показано з 1 по 48 із 59 (всього 2 сторінок)

Міжкімнатні двері з екошпона — достойна альтернатива натуральному дереву

Прагнення сучасних людей до здорового способу життя не обійшло стороною й міжкімнатні двері. Саме тому зросла популярність екошпона. У матеріалу яскраво виражена структура натуральної деревини, тому двері ідеально впишуться в стиль будь-якого приміщення. Порівняно невисока ціна таких моделей — ще один плюс на їхню користь.

Що являє собою екошпон

Звичайний шпон — це тоненькі зрізи цінних порід деревини — дуба, горіха, венге. Шляхом пресування вони закріплюються на полотні та обробляються шаром лаку. Екошпон — більш екологічний різновид, який не потребує зрізання пластів деревини. Він виготовляється з деревних залишків, що пресуються та скріплюються за допомогою синтетичних речовин, а потім забарвлюються. Результатом цих маніпуляцій є ПВХ-плівка, яка по малюнку імітує натуральний шпон. Матеріал з префіксом «еко» поєднав у собі натуральність дерева та зносостійкість поліпропілену.

Переваги дверей з екошпона

Двері з екошпону являють собою дерев'яний каркас з обробкою плівкою ПВХ. У чому їхні переваги:

  1. Естетичний зовнішній вигляд. Матеріал дозволяє імітувати всі породи дерева, у тому числі найдорожчі. Також покриттю можна надати будь-якого кольору, якщо його необхідно вписати в дизайн приміщення. Наприклад, двері білі екошпон ідеально підходять до стилей лофт і мінімалізм.
  2. Зносостійкість, а також стійкість до УФ. Навіть пряме сонячне проміння не впливає на поверхню протягом довгих років. Купити двері міжкімнатні екошпон — то є кращий вибір для тих, хто має південну сторону квартири.
  3. Вологостійкість. Це одна з основних переваг дверей з екошпона. Купити їх можна для ванної кімнати, кухні, санвузла — тобто місць з підвищеною вологістю.
  4. Легкість. На відміну від дверей із натурального масиву, це полотно має незначну вагу. Це дає переваги при доставленні та монтажі.

Бюджет — одна з основних складових ремонту. Якщо можна двері екошпон купити за нижчу вартість, ніж модель з натурального дерева, — це відмінне фінансове рішення. Крім того, вони ще добре вписуються в дизайн будь-якого приміщення.

Ціни на двері екошпон\

Вартість міжкімнатних дверей складається з ціни матеріалу дверного полотна, коробки, лиштви. Можуть знадобитися також добори. Плюс фурнітура. Виробники та установники дверей радять не економити на ній. Ручки та замки повинні служити так само довго, як і дверне полотно. На двері екошпон ціна на сайті Elegante — одна з найдоступніших на ринку України. Вартість дверного полотна з цієї сировини в середньому коливається від 3300 до 4300 грн. Купити двері екошпон можна як на сайті онлайн, так і в салоні Elegante у Києві.

Де купити двері міжкімнатні екошпон в Україні

Компанія Elegante продає двері вже 14 років. За цей термін з'явилося багато напрацювань, конструктивних рішень, асортимент розширився. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, продукція яких має попит серед користувачів і демонструє високі показники надійності, зносостійкості та естетичності.

У салоні Elegante можна не лише купити міжкімнатні двері екошпон, а й отримати повний набір додаткових послуг. Сюди входять виміри, доставлення, монтаж, гарантія виробника та гарантійне обслуговування.